Un form RPG cu tema istorica, preistorica, medievala si fantastica. O tema unica si originala.

Djinul

Share
    Sharma Sanara
    ♕Admin♕
    ♕Admin♕

Sex : Male
    Aur : 1143
    Argint : 1212
    Varsta : 31
    Localizare : Braila

Djinul

Post by Sharma Sanara on Sat Aug 13, 2016 5:42 pm

Jasmine:

Lampa mea in care fusesem inchisa era de aur masiv si grea. Fusesem eliberata din lampa iar de atunci lampa imi era ca o casa in casa stapanei mele. Dar pentru a fi transportata mai usor si pentru a ma strecura in unele locuri fara sa stie nimeni, stapana ma inchidea intr-un atomizor de parfum pe care apoi il baga in poseta ei.
    In timp ce stateam la televizor, o aud spunandu-mi:
    -Jasmine, am de gand sa merg in oras iar tu vei veni cu mine, asa ca intra in sticla.
    Intru in sticla si apoi observ cum e pusa in poseta si stapana trage fermoarul posetei, totul intunecandu-se. Apoi simt o usoara senzatie ca si cum as fi in lift ca ea ridica poseta si o puse pe umar apoi aud cum incuie usa. Dupa aceasta o usoara senzatie de leganare semn ca ea se deplasa si aud cum fredona o melodie.
    psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Sex : Female
    Aur : 1025
    Argint : 1105
    Varsta : 22
    Localizare : hell

Re: Djinul

Post by psychotic.bitch on Tue Aug 16, 2016 9:23 am

Leloush

Nu îi plăcea lui prea mult să iasă la lumină, dacă ar fi putut ar fi rămas singur în casă cu ale lui ca să nu fie nevoie să iasă în lume. Îl puteai numi ușor că are un handicap social. Ieși totuși, trecându-și scurt mâna sidefie prin părut la fel de mov ca și ochii lui superbi și rotunzi. Din păcate nu fu atent pe unde merge și lovi o tânără , făcând-o să își scape geanta.
    ”Sorry miss” murmură pe tonul lui în care vibra în fiecare cuvânt accentul rusesc și se aplecă după geantă.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●♀۞♔♚♕ ۞♂●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

Morphogenic
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Sex : Female
    Aur : 675
    Argint : 701
    Varsta : 21
    Localizare : aici

Post by Morphogenic on Tue Aug 16, 2016 5:13 pm

Camille

Camille era prin preajma, tinandu-si mainile in buzunarele gecii de piele. Deodata, doua persoane se ciocnisera in fata ei, iar tanarul cu parul argintiu se opri la randul ei pentru a nu da peste cei doi.
    Sunteti bine?

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●♀۞♔♚♕ ۞♂●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Aug 20, 2017 3:27 am