RPG History World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Un form RPG cu tema istorica, preistorica, medievala si fantastica. O tema unica si originala.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 psihoza sentimentelor noastre *prose*

Go down 
2 posters
AuthorMessage
psychotic.bitch
☆VIP☆
☆VIP☆
psychotic.bitch


Sex : Female
Aur : 1061
Argint : 1141
Varsta : 29
Localizare : hell

psihoza sentimentelor noastre *prose* Empty
PostSubject: psihoza sentimentelor noastre *prose*   psihoza sentimentelor noastre *prose* EmptyTue Aug 16, 2016 9:20 am

    Sanatoriu gandurilor mele.Ospiciu meu de sentimente. Otrava mea...

    Suntem atat de absurzi prin naivitatea viselor noastre care nu se pot indeplini. Suntem naivi, speram in zadar ca o sa vina o zi mai buna. Cadem si de fiecaredata ne ridicam ca apoi sa fim loviti si mai tare...ca intr-un final sa cadem din nou. Avem o existenta mizerabila si trista, pentru ca suntem oameni, si toti suntem sortiti pierii. Ochii nostrii sclipesc cateodata, arata incantarea ce incolteste in sufletele noastre transparente care se pot stinge cu o asa mare suferinta. Iubirea e o boala incurabila care ne doboara pe toti.. mai devreme sau mai tarziu. Si asta e doar o generalizare a faptului ca eu sunt defapt mizerabila, ca eu sunt cea care te iubeste, ca eu cad in genunchi si ochii mei sunt plin de lacrimi , pentru ca....eu sunt singura.

    The Devil is empty. All the Devils are HERE!

    Imi ingheata mainile. Tremura. Degetele treipideaza, insa nu dau drumul tigarii inrosite dintre ele.
    - Unde e Filip? ma intorc furioasa catre paparuda roscata de langa mine, privind-o fulgerator. Daca mai sta mult in prezenta mea am sa-i frec fatza de fiecare perete.
    Ma priveste de sus. Normal ca e mai inalt, are tocuri de trei metri. Se face ca ploua. Pleaca. E ger. Ninge. Zapada aproape ca-mi trece peste glezne si azi port doar adidasi.
    - Duceti-va dracu toti, am bombanit in barba si am luat un ultim fum, lasand pana la urma chistocul in omat ca sa imi pot adapostii mainile in buzunarele gecii. Geaca neagra, mult prea mare la maneci.




e veche si e...habar nu am chiar un haos de ganduri cand sunt suparata scriu dobitocenii
Back to top Go down
Lora Wook
☆VIP☆
☆VIP☆
Lora Wook


Sex : Female
Aur : 1595
Argint : 1765
Varsta : 28
Localizare : Ελλαδα

psihoza sentimentelor noastre *prose* Empty
PostSubject: Re: psihoza sentimentelor noastre *prose*   psihoza sentimentelor noastre *prose* EmptyThu Aug 18, 2016 6:06 pm

astept sa continui Smile
mie chiar imi place
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
 
psihoza sentimentelor noastre *prose*
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG History World  :: Off topic :: Fan Stage :: Fan art-
Jump to: