Un form RPG cu tema istorica, preistorica, medievala si fantastica. O tema unica si originala.

i see death coming

Share
    psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Sex : Female
    Aur : 1025
    Argint : 1105
    Varsta : 23
    Localizare : hell

i see death coming

Post by psychotic.bitch on Wed Aug 17, 2016 11:56 pm

DeadShot

În ultimul timp nu mai avusese misiuni, nu voia să se retragă, dar de ultima dată când aproape fusese închis nu voia să riște. Așa că se comporta ca un om obișnuit și inofensiv. Chiar acum făcea niște cumpărături în mall, voia să cumpere ceva frumos pentru fiica lui și să îi facă o surpriză.
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Re: i see death coming

Post by psychotic.bitch on Thu Aug 18, 2016 4:55 pm

Și deși plecase acolo cu alte scopuri.. bărbatul văzu într-o vitrină o servietă perfect lungă pentru una din armele lui și rămase la geam ca un copil care se uita la bomboană foarte scumpă. Se cam pusese în mijlocul drumului și de acolo de unde era existau multe șanse să încurce oamenii care se deplasau.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●♀۞♔♚♕ ۞♂●▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Post by psychotic.bitch on Fri Aug 19, 2016 2:30 pm

Și din visarea lui absolută cineva îl întrerupse brusc. Parcă primi o găleată cu apă rece în față, dar defapt cineva până la urmă reușise să-l lovească. Nici nu erau slabe șansele să se întâmple asta la cât de prost se pusese în drum, deci dacă era cineva de vină acela era cu siguranță el.
    Își drese glasul și încercă să ia o figură amabilă, deși el de sine era mereu cam scorțos.
    ”I am sorry, miss, you okay?”

psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Post by psychotic.bitch on Fri Aug 19, 2016 9:09 pm

Nu era tocmai sociabil și nu agrea femeile foarte tare...de când divorțase de fosta lui soție i se cam pusese pata pe ele. Dar tot le respecta și nu era capabil să rănească sau chiar omoare una. Nu însemna că nu putea să le displacă total.
    ”Pay more attention next time” zâmbi el strâmb, deși era conștient că dacă dăduse de vreuna violentă poate-l trata și cu o palmă.

psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Post by psychotic.bitch on Fri Aug 19, 2016 9:19 pm

I se arcui sprânceana imediat când o auzi.
    ”Nu am zis asta, miss” își ridică mâinile pașnic în aer. Dacă în profesie era crud și nemilos, ca bărbat era destul de pacifist. Nu îi plăcea conflictele, prefera să le evite, tocmai pentru că știa puterea care o deține și faptul că există o parte puternic întunecată în el care punea multă lume în pericol.
    Mai aruncă o privire la geam , apoi inspiră adânc în piept.
    ”Poate că mai degrabă am fost eu de vină pentru că nu eram situat prea înțelept” reluă. ”Permite-mi să mă revanșez.”

psychotic.bitch
    ☆VIP☆
    ☆VIP☆

Post by psychotic.bitch on Mon Sep 05, 2016 1:54 pm

Mereu o dăduse în bară când venea vorba de relațiile interumane. El era bun doar pe ceea ce făcea el, asta însemnând că orice fel de armă, pe cât de complicată , atunci când i-o puneai în mână puteai fi sigur că nu va rata ținta. De aici și porecla cu Deadshot.
    Schiță un zâmbet, lucru suficient de dificil pentru un morocănos ca el, aprobând cu capul.
    ”Sună perfect ,atunci așa rămâne. Te las pe tine să alegi localul” replică și făcu un gest fin cu mâna ca și un semn prin care o invita să o ia înainte căci el o va urma.

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Oct 24, 2017 2:34 pm